Organizacja konferencji
Joanna Makolus

Joanna Makolus

Dyrektor działu projektów

e-mail: j.makolus@iab.org.pl
tel. +48 501 373 948
Renata Święcka

Renata Święcka

Senior Project Manager

e-mail: r.swiecka@iab.org.pl
tel. +48 515 682 007
Joanna Staszewska

Joanna Staszewska

Project Manager

e-mail: j.staszewska@iab.org.pl
tel. +48 668 851 954
Katarzyna Borek

Katarzyna Borek

Specjalista ds. wsparcia projektów i inicjatyw partnerskich

E-mail: k.borek@iab.org.pl
Tel.: +48 516 796 444

Zakupy grupowe
Prasa, akredytacje dziennikarskie i patronaty
Marketing
Zakupy grupowe
Monika Szybowska

Monika Szybowska

Dyrektor Sprzedaży

e-mail: m.szybowska@iab.org.pl
tel. 784 047 485
Paweł Gmurek

Paweł Gmurek

Specjalista ds. Sprzedaży

e-mail: p.gmurek@iab.org.pl
tel. 506 692 443

Prasa, akredytacje dziennikarskie i patronaty
Dorota Zawadzka

Dorota Zawadzka

Dyrektor ds. komunikacji i PR

e-mail: d.zawadzka@iab.org.pl
tel. 572 942 388
Marketing
Agata Gołuchowska

Agata Gołuchowska

Menadżer ds. komunikacji i marketingu

e-mail: a.goluchowska@iab.org.pl
tel. 516 218 648
Monika Szybowska

Monika Szybowska

Dyrektor Sprzedaży

e-mail: m.szybowska@iab.org.pl
tel. 784 047 485
Paweł Gmurek

Paweł Gmurek

Specjalista ds. Sprzedaży

e-mail: p.gmurek@iab.org.pl
tel. 506 692 443

Dorota Zawadzka

Dorota Zawadzka

Dyrektor ds. komunikacji i PR

e-mail: d.zawadzka@iab.org.pl
tel. 572 942 388
Agata Gołuchowska

Agata Gołuchowska

Menadżer ds. komunikacji i marketingu

e-mail: a.goluchowska@iab.org.pl
tel. 516 218 648
Organizator

Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska

ul. Puławska 39/77
http://www.iab.org.pl
NIP: 521-34-18-625

Serwis stworzony przez red-studio.eu